––––•(-•Dünya-Board•-)•––––
Paylaşımlarımızı Görebilmek İçin Lütfen Üye Olunuz...
Paylaşımlarımızı Görebilmek İçin Lütfen Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

––––•(-•Dünya-Board•-)•–––– Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AÇikgÖz, Kalkavan Lehİne Adayliktan Çekİldİ

YazarMesaj
Admin
Site Kurucusu
Admin

İleti Sayısı : 220
Teşekkür : 135
Rep Puanı : 1
Erkek Yaş : 30

AÇikgÖz, Kalkavan Lehİne Adayliktan Çekİldİ Empty
MesajKonu: AÇikgÖz, Kalkavan Lehİne Adayliktan Çekİldİ   AÇikgÖz, Kalkavan Lehİne Adayliktan Çekİldİ I_icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 10:07 am

AÇIKGÖZ, Kalkavan LEHİNE ADAYLIKTAN çekildi

Fenerbahçe'de Hafta Sonu Yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurulda Başkan Adayı Olan Kemal Açıkgöz, Adaylıktan çekildi.

Fenerbahçe Kulübü'nde Hafta sonu yapılacak olağan seçimli Genel kurulda Başkan adayı olan Kemal Açıkgöz, adaylıktan çekildi.
Açıkgöz, Yaptığı Basın toplantısında, Kurulu listesine aldığı arkadaşların çeşitli sebeplerden dolayı yönetim ayrılacaklarını söylediğini belirterek,''(Başkana rakip Yoksa Ben adayım) 70 yaşında Fenerbahçe aşkımdan Aday olmuştum diye. Bu şartlar altında küçük bir listeyle seçime girmeyeceğim, adaylıktan çekiliyorum ve diğer Başkan adayı Şadan Kalkavan'ı destekliyorum. Kalkavan'ın alacağı kişilerin Hepsi kaliteli''dedi Yönetimi.

Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım'ın ve Tesisler, stat gibi güzel şeyler yaptığını anlatan Kemal Açıkgöz, şöyle konuştu:

''Ancak başkanın çok yanlışları oldu. Tek başına 11 sene padişah gibi Kulübü yönetti. Stat yaptı, ama 50 Bin kişilik stadı derbi maçlar dışında dolduramadı. 30 Bin kombine Satılmış, son birkaç maçta 15-20 Bin seyirci var. Taraftarlar parasını verdiği halde izlemeye gelmiyor. Ortada büyük Başarısızlık olduğu kesin. Transferlerde bana 100 Milyon AVRO civarında Para harcanmıştır, karşılığı sıfır ... Başkan Yıldırım, son açıklamasında 'Bütün Sorumluluk Benim' diyor göre. Sorumlu insanlar başarısız olduğu Zaman istifa müessesini bilmesi lazım. Şimdi 3 yıl şampiyonluk sözü vererek, Tek Tek üye arkadaşlarımızı arayıp, OY istiyor.''
http://dunya-board.eniyiforum.net

AÇikgÖz, Kalkavan Lehİne Adayliktan Çekİldİ
1 sayfadaki 1 sayfası