––––•(-•Dünya-Board•-)•––––
Paylaşımlarımızı Görebilmek İçin Lütfen Üye Olunuz...
Paylaşımlarımızı Görebilmek İçin Lütfen Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

––––•(-•Dünya-Board•-)•–––– Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sempatik olacağız

YazarMesaj
Admin
Site Kurucusu
Admin

İleti Sayısı : 220
Teşekkür : 135
Rep Puanı : 1
Erkek Yaş : 30

Sempatik olacağız Empty
MesajKonu: Sempatik olacağız   Sempatik olacağız I_icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 10:13 am

Fenerbahçeli her zaman başarıyı ister. Ama ben sadece başarılı değil sempatik bir takım istiyourum"

Fenerbahçe teknik direktörü Christoph Daum takımının Almanya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Alman teknik adam Fenerbahçe taraftarının her zaman başarı istediğini belirtti ve “Benim için sadece başarı değil, takımın sempatik olması da önemli. Bunun için çalışacağız. Aslında öyle de sayılırız” şeklinde konuştu.

Takımın İstanbul ve Almanya çlışmalarını da değerlendiren Daum idmanların çok iyi geçtiğini ve iyi bir aile ortamı yakaladıklarını belirtti. Daum, “Fenerbahçe futbolcuların ikinci evidir. Ama buradaki kampta Fenerbahçe tüm futbolcuların birinci evi haline geldi. Bu durumun devamı için tüm futbolcularımdan sorumluluk istiyorum” dedi.
http://dunya-board.eniyiforum.net

Sempatik olacağız
1 sayfadaki 1 sayfası